Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Web2
 

Webbyt ETTEVÕTLIK KOOL
Webbyt
Webbyt AJALUGU
Webbyt
Webbyt PERSONAL
Webbyt
Webbyt HOOLEKOGU
Webbyt
Webbyt
Hoolekogu protokollid
Webbyt
Webbyt ARTIKLID
Webbyt
Webbyt UUENDUSTE LOGI

Oktoober 2022
Tagasi  Edasi
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 


HOOLEKOGU

Print Sitemap

Lasteaia õppe- ja kasvatustegevuse jälgimiseks ning vastavasisuliste ettepanekute tegemiseks moodustatakse lasteaia hoolekogu mille koosseisu lasteaia iga rühma vanemad valivad õppeaasta algul oma esindaja ning Tapa Vallavalitsus nimetab ühe isiku. Hoolekogu koosseisu kinnitab ühe kuu jooksul õppeaasta algusest arvates lasteaia direktori ettepanekul Tapa Vallavalitsus. Hoolekogu koosseis kinnitatakse üheks aastaks. Oma töö korraldamiseks valib hoolekogu liikmete hulgast esimehe ja tema asetäitja.

 Hoolekogu liikmed 2022/2023

 Rühm

 Nimi

Telefon 

 E-post

 Tibukesed

 Annika Kelu-Kesonen

5816 2319 

 annikakelu.ak.@gmail.com

 Päikesejänkud

 Nade˛da Ivanova

5391 4133 

 milashka2205@list.ru

 Rüblikud

 Birgit Afanasjev

5624 3415 

 birgit.tsirna.001@mail.ee

 Õnneseen

 Regiina Kaima

5689 2411 

 regiina.kaima@mail.ee

 Lepatriinu

 Sandra Holm

5831 9227 

 sandra.holm99@outlook.com

 Mesimummid

 Ene Augasmägi

5598 0670 

 ene1975@gmail.com

 Mürakarud

 Ivar Augasmägi

5698 3480 

 ivar.augasmagi@gmail.com

 Päiksekiir

 Birgit Afanasjev

5624 3415 

 birgit.tsirna.001@mail.ee

 Muumid

 Kaidi Marts

5637 3104 

 kaidimarts@gmail.com

 Sinilill

 Kristi Matsu

5662 5470 

 kristi_randla@hotmail.com

 Sipsik

 Kai Oks

5323 2031 

 kaioks.ferret@gmail.com

 Pipi

 Kairi Pruul

5692 6223 

 kairi.pruul@gmail.com

 Tõrukesed

 Merilin Paas

5346 7702 

 merilinalgo@hot.ee

 Lotte

 Kätlin Länts
 Marlen Vihman (asendusliige)

5677 7601 
5782 1620 

 kalevkatlin26@gmail.com
 marlen18@hot.ee

 Karlsson

 Ksenia Makarets

5906 2190 

 kseniyamakarec@gmail.com

 Direktor

 Tea Välk

5819 0330 

 lasteaed@pisiponn.ee

 Õpetajate esindaja

 Leevi Ivainen

5660 2094 

 leeviivainen@gmail.com

 Vallavalitsuse esindaja

 Tuuli Roostfeld

5307 6117 

 tuuli.roostfeldt@tapa.ee

 

Tapa Lasteaed Pisipõnn Nooruse 11, 45106 Tapa, Lääne-Virumaa Telefon: 322 0063 Faks: 322 0055 E-post: lasteaed@pisiponn.ee
Web2