Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Web2
 

Webbyt ETTEVÕTLIK KOOL
Webbyt
Webbyt AJALUGU
Webbyt
Webbyt PERSONAL
Webbyt
Webbyt HOOLEKOGU
Webbyt
Webbyt
Hoolekogu protokollid
Webbyt
Webbyt ARTIKLID
Webbyt
Webbyt UUENDUSTE LOGI

November 2023
Tagasi  Edasi
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 


HOOLEKOGU

Print Sitemap

Lasteaia õppe- ja kasvatustegevuse jälgimiseks ning vastavasisuliste ettepanekute tegemiseks moodustatakse lasteaia hoolekogu mille koosseisu lasteaia iga rühma vanemad valivad õppeaasta algul oma esindaja ning Tapa Vallavalitsus nimetab ühe isiku. Hoolekogu koosseisu kinnitab ühe kuu jooksul õppeaasta algusest arvates lasteaia direktori ettepanekul Tapa Vallavalitsus. Hoolekogu koosseis kinnitatakse üheks aastaks. Oma töö korraldamiseks valib hoolekogu liikmete hulgast esimehe ja tema asetäitja.

 Hoolekogu liikmed 2023/2024

 Rühm

 Nimi

Telefon 

 E-post

 Tibukesed

 Mari-Li Kapp

5559 4330 

 Marili.kapp@gmail.com

 Päikesejänkud

 Teele Paas

5556 3229 

 teele.tuoppi@gmail.com

 Rüblikud

 Birgit Afanasjev

557 9447 

 birgit.tsirna.001@mail.ee

 Õnneseen

 Joosep Soop

5689 2411 

 soopjoosep@gmail.com

 Lepatriinu

 Greete Lehtmets

5750 1838 

 Greete1999@gmail.com

 Mesimummid

 Caroly Rootsmaa

5553 2181 

 carolyrootsma@gmail.com

 Mürakarud

 Ivar Augasmägi

5698 3480 

 ivar.augasmagi@gmail.com

 Päiksekiir

 Birgit Afanasjev

5624 3415 

 birgit.tsirna.001@mail.ee

 Muumid

 Kristel Kammer

5590 4702 

 Kristelkammer@gmail.com

 Sinilill

 Kaidi Marts

5637 3104 

 kaidimarts@gmail.com

 Sipsik

 Kai Oks

5323 2031 

 kaioks.ferret@gmail.com

 Pipi

 Kairi Pruul
 Kadri Ambos

5692 6223 
5689 1385 

 kairi.pruul@gmail.com
 kadriambos@hot.ee

 Tõrukesed

 Merilin Paas

5346 7702 

 merilinpaas@gmail.com 

 Lotte

 Marlen Vihman

5782 1620 

 marlen.vihman@gmail.com

 Karlsson

 Urmas Leemets

 

 leemetsurmas@gmail.com

 Direktor

 Tea Välk

5819 0330 

 lasteaed@pisiponn.ee

 Õpetajate esindaja

 Leevi Ivainen

5660 2094 

 leeviivainen@gmail.com

 Vallavalitsuse esindaja

 Kai Puhasmets

5307 6117 

 kai.puhasmets@tapa.ee

 

Tapa Lasteaed Pisipõnn Nooruse 11, 45106 Tapa, Lääne-Virumaa Telefon: 322 0063 Faks: 322 0055 E-post: lasteaed@pisiponn.ee
Web2